38 Yıllık Tecrübemiz ile

Türkiye'nin ve Dünyanın en büyük markalarına özel hazırladığımız kumaş ve tasarımlarımızla dünyanın her yerindeyiz.

Kurumsal

Firmamız Tekstil sektöründe ki hizmetine 1978 yılında Osmanbey' de kurulan mağazası ile başlamış, bu alanda gösterdiği üstün başarı, yüksek kalitede hizmet ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile kısa zamanda sevilen ve tercih edilen bir firma olmuştur. 7 yıl içinde  hizmet kalitesini günden güne yükselten Firmamız, 1985 yılında Denim Yıkama Fabrikası'nı kurmuştur.

 Firmamız, tekstil sektöründe ki başarısını yalnızca yıkama ile değil, denim ve kumaş alanında son moda ve trend tasarımları takip ederek hazırlanan, özel tasarımda ürünleri ile de ispatlamıştır. Profesyonel ekibi ile  yerli ve yabancı müşteriler tarafından kısa sürede sektörde önemli bir ün kazanmış, atılımcı ve yeniliklere açık bir firma olarak Türkiye ve Tüm dünyaya kalitesini %100 müşteri memnuniyeti ile sunmayı vizyon edinmiştir.

Vizyon

-Global pazarda büyük bir güç ünsuru olmak

-Büyümeye devam ederek daha fazla istihdam alanı sağlamak,

-Sektördeki en hızlı ve en güvenilir sonuçları sunmak,

-Doğa ve çevremize her geçen gün daha çok fayda sağlamak

 

Misyonumuz

1992 yılında İstanbul Laleli'de mağazasını açan firmamız, burada da başarısını sürekli yükseltirken kalitesinden asla ödün vermemiştir. Vizyon ve misyonları doğrultusunda hareket eden firmamız, 1997 yılında Merter Mağazasını hizmete sunmuştur.

 

2013 yılında Kaaner Tekstil ismiyle hem Türkiye'de ki Kurumsal şirketlerle hem de ihracat yapmak amacıyla konsept değiştirmiştir. Vizyonlarına Kaaner Tekstil ismiyle ulaşan ve bunları misyon edinen firmamız, Türkiye'nin ve Dünya'nın güzide firmalarına hizmet vermektedir.

-Trendleri yakından takip etmek, moda alanına yüksek ilgisi olan kalifiye personellerle çalışmak

-Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak

-Kaaner Tekstil olarak üretimlerimizde, üstün teknoloji, bilgi ve insan kaynağını en verimli şekilde kullanarak son moda özel tasarımlarımızı en yüksek kalite ile, müşterilerimize sunmak misyonumuzun temel ilkelerindendir.

 

Web sayfamız yenilendi...    10.11.2015     ----      2016 Denim modellerimiz hazırlanıyor.     ----  Üretim hacmimiz genişledi.

© 2015 KAANER ®    Tüm hakları saklıdır.

A. Nafiz Gürman Mah. Taflan Sk. No: 18/2

Güngören / İSTANBUL

TEL/FAX: +90 212 506 87 13

info@kaanertekstil.com