Kaaner Tekstil olarak üretimlerimizde, üstün teknoloji, bilgi ve insan kaynağını en verimli şekilde kullanarak son moda özel tasarımlarımızı en yüksek kalite ile, müşterilerimize sunmak misyonumuzun temel ilkelerindendir.

Yüksek Kalitede Üretim

Üretim

Tasarım, Modelleme

Kesim

Modelleme, Kesim, Dikim, Yıkama ve Paketleme…

Bunlar, bir tekstil ürününü var eden 5 temel üretim modülü.

Eğer küresel trendleri belirleyen, dünya markalarına yüksek hacimlerde ve zengin çeşitlilikte ürünler sunan bir firma olma iddianız varsa, üretim tesisleriniz bu 5 modülü hem ayrı ayrı, hem de bir bütün halinde sunabilecek güçte olmalıdır. Kaaner Tekstil üretim tesisleri, sadece sahip olduğu makine parkuru ile değil; geliştirdiği üretim teknolojisi, dünya trendlerini belirleyen tedarikçi ağı, mükemmelliyetçi personeli ve kendisine ait üretim noktaları ile Türkiye'nin önemli üreticilerinden biridir. Kaaner Tekstil’in üretimde mükemmelliğe adanmış “Altın Oran” sistemi; yaratıcı ve tecrübeli insan gücünü, maksimum verimlilik kazandırıcı çözümlerle bütünleştirerek ani sipariş artışlarından bile etkilenmeyecek şekilde kurgulanmıştır.

 

Dikim

Yıkama

Arge Ekibi

Satış Sonrası

Kalite Kontrol

Paketleme

Web sayfamız yenilendi...    10.11.2015     ----      2016 Denim modellerimiz hazırlanıyor.     ----  Üretim hacmimiz genişledi.

© 2015 KAANER ®    Tüm hakları saklıdır.

A. Nafiz Gürman Mah. Taflan Sk. No: 18/2

Güngören / İSTANBUL

TEL/FAX: +90 212 506 87 13

info@kaanertekstil.com